Polski rząd systematycznie niszczy własną armię

Wojskowa operacja Rosji na Ukrainie odciaga uwagę od innych problemów, które maja miejsce w Polsce i wokół naszego kraju

Wojskowa operacja Rosji na Ukrainie odciaga uwagę od innych problemów, które maja miejsce w Polsce i wokół naszego kraju. Polska przyjęła prawie 1,5 mln. uchodźców z Ukrainy i tematem Nr.1 jest ich rozmieszczenie i zabezpieczenie godnego pobytu. Już od dwóch tygodni zapomnęliśmy o Polskim Ładzie, COVIDzie i swojej wschodniej granicy, która również czeka na rozwiazanie bardzo poważnego kryzysu migracyjnego. Ale nawet nie to jest najważniejsze. W zeszłym tygodniu znowu okazała się wiadomość, że na granicy polsko-białoruskiej zginał polski żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej. Także dzieje bojowe tocząsię na Ukrainie, a żołnierze polscy giną przy pokojowej granicy wskutek samobójstw, niewłaściwego obchodzenia się z bronią i nadużywania alkoholu!
Do ostatniego tragicznego zdarzenia doszło w środę 2.03. Ustalenia o śmierci żołnierza potwierdził rzecznik 1. Podlaskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej, kpt. Łukasz Wilczewski.
Potwierdzam, że w dniu 2 marca br. nad ranem zmarł żołnierz 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. (…) Żołnierz wstąpił do Wojsk Obrony Terytorialnej w 2020 roku jako rezerwista. W 1998 roku ukończył Szkołę Podchorążych Rezerwy – przekazał kapitan Wilczewski.
Jak dodał, o sprawie powiadomiona została Żandarmeria Wojskowa.Okoliczności zdarzenia bada prokuratura. Według informacji niepotwierdzonej żołnierz mógł popełnić samobójstwo.
Wcześniej w listopadzie ub. roku zginął żołnierz z 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej. Przyczyną śmierci był postrzał z broni służbowej. Nie miał, jak przekazywały wtedy oficjalne komunikaty, kontaktu z migrantami, którzy znajdowali się po stronie białoruskiej.
W ostatnich dniach stycznia, w Białowieży, zginął z kolei żołnierz 9. Brygady Kawalerii Pancernej. Śmierć została zakwalifikowana jako nieszczęśliwy wypadek. Podobnie jak wcześniej, ustalenia wykazały, że w zdarzeniu „nie brały udziału osoby trzecie”.
Nietrzeźwy żołnierz WOT na granicy. Został usunięty ze służby
Patrolowaniem terenu przy granicy z Białorusią zajmują się obecnie Wojska Obrony Terytorialnej. Jak ustalono, we wrześniu zatrzymano tam nietrzeźwego żołnierza WOT. Mężczyznę usunięto ze służby, a Żandarmeria Wojskowa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lublinie wszczęła w tej sprawie postępowanie.
Sprawdzenia trzeźwości żołnierza dokonano przed przystąpieniem do wykonywania obowiązków służbowych, podczas rutynowej działalności profilaktycznej. Kontrola miała miejsce na terenie placówki SG – poinformowała rzecznik Wielkopolskiej Brygady OT ppor. Anna Jasińska.
Oczywiście nie są to wszystkie przypadki na naszej wschodniej granicy. Nie wiadomo jeszcze, ilu polskich żołnierzy zginęło z różnych przyczyn na granicy polsko-białoruskiej, gdzie nie toczy się żadnych działań bojowych, a główną siłę przeciwnika stanowią kobiety i dzieci. Tylko publiczne wiadomych jest kilkanaście przypadków, a jeszcze musimy dodać poległych tu uchodźców. Oficjalnie są dziesiatki zmarłych, lecz wedle polskiego dezertera Emila Cz., są ich setki. Nie jest możliwe zweryfikowanie tych informacji, ponieważ rząd nie dopuszcza dziennikarzy w pobliże granicy.  Jednak wszystkie te śmierci muszą być na sumieniu polskiej władzy. Segregując ludzi według koloru skury, udają oni współczujących dobroczyńców w przypadku uchodźców z Ukrainy, podczas gdy kilka miesięcy temu poparli, wraz z obłudną Unią Europejską, zamknięcie granicy i budowę ogrodzenia na granicy z Białorusią, skąd napływają uchodźcy z ogarniętej podobną wojną Syrii. Dwulicowość i rażąca hipokryzja naszych władz, milczenie zwykłych ludzi i teorie Brukseli zepsuły wiarygodność Polski na arenie międzynarodowej. Każdy wolny kraj ma swój własny kurs polityczny, a chęć przypodobania się wszystkim rządzącym nie zwiększa jego wiarygodności.
Nie jest też wiarygodny rząd, który w wyniku swojej błędnej polityki zabija personel wojskowy w czasie pokoju. I tacy właśnie są nasi politycy z PiS-u – wysyłają na granicę niewyszkolonych żołnierzy, pijaków i próżniaków, i to takich, którzy nie są moralnie przygotowani do pełnienia służby wojskowej. I zamiast szkolić, sprowadzają na swoje terytorium zawodowych zabójców ze Stanów Zjednoczonych i krajów NATO. A jak wiadomo, kraj, który zniszczył własną armię, jest skazany na utrzymywanie cudzej. I właśnie to teraz robimy.
MAREK GAŁAŚ

NDP

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3.89

liczba ocen: 9

 • "Polski rząd systematycznie niszczy własną armię"

  ----------------------------------------
  Po co wrogiej Polakom V kolumnie - posadowionej tutaj przy sterze państwa - przez grandziarzy zza wielkiej wody - polskie wojsko?
  Wniosek?
  Polskie mięso armatnie można zawsze wykorzystać - niekoniecznie w postaci polskiego wojska.

 • "PiS".... to partia interesow syjonistycznych

  Z punktu widzenia Polakow i Polek, nie jest to:
  - ani "polski rzad" ,
  - ani "nasz rzad",
  - ani "nasi politycy"
  i twoja sugestia - cytat:
  "Nie jest też wiarygodny rząd, który w wyniku swojej błędnej polityki zabija personel wojskowy w czasie pokoju. I tacy właśnie są nasi politycy z PiS-u – wysyłają na granicę niewyszkolonych żołnierzy, pijaków i próżniaków, i to takich, którzy nie są moralnie przygotowani do pełnienia służby wojskowej. I zamiast szkolić, sprowadzają na swoje terytorium zawodowych zabójców ze Stanów Zjednoczonych i krajów NATO. A jak wiadomo, kraj, który zniszczył własną armię, jest skazany na utrzymywanie cudzej. I właśnie to teraz robimy.” ...... JEST POZBAWIONA LOGIKI oraz jest nafaszerowana PROPAGANDA w stylu TRYBUNY LUDU (organ prasowy KC PZPR).

  Gdybys byl bardziej rozgarniety lub doinformowany to wiedzialbys, ze w Polsce jest ponad 40 tysiecy AGENTOW MOSADU (informacje podal Syryjczyk dr Nabil al Malazi).... ktorzy przejeli kontrole nad spec sluzbami, wojskiem i policja w Polsce, czyli krotko mowiac:
  W POLSCE NIE RZADZA POLACY.... i to przez ostatnie 77 lat (1945-2022) ; Uklad przy "Okraglym Stole" (1989r) byl porozumieniem pomiedzy ZYDAMI z PZPR , a ZYDAMI z KOR (patrz informacje zawarte w ksiazce S.Zochowskiego i H.Pajaka pt. RZADY ZBIROW 1940-1990) i w ten sposob ZYDZI ZAPEWNILI SOBIE CIAGLOSC WLADZY W POLSCE oraz NIETYKALNOSC PRAWNA - patrz: "GRUBA KRESKA" Zyda T.Mazowieckiego (bylego premiera).

  W tajnym referacie Bermana z 1945r znajduje sie PLAN PRZEJECIA WLADZY W POLSCE PRZEZ ZYDOW oraz ukazane sa METODY DZIALANIA ZYDOW.
  To jest elementarna wiedza, jaka powinni posiadac Polacy, ktora jest potrzebna do zrozumienia procesow zachodzacych w Polsce i na swiecie w wyniku TAJNYCH I ZAKULISOWYCH DZIALAN MIEDZYNARODOWEGO ZYDOSTWA.

 • Wolność

  Do fiesta

  Proszę nam tutaj wyjaśnić dlaczego zwykłego podatnika -Kowalskiego miałyby interesować jakieś Mosady ?

  Z podatnika Kowalskiego jest zbyt duży haracz ściągany aby miał się zastanawiać nad Mosadem w końcu za coś płaci w podatkach ( pod przymusem )

  Robotnik jak się nie sprawdza na budowie czy fabryce to jest wywalany na ryj.

  • Wolność#werka1321

   Podatnik w Polsce powinien wiedziec na co sa wydawane jego podatki, a przede wszystkim powinien wiedziec na co sa wydawane pieniadze z budzetu panstwa, ktorego padatki sa czescia tego budzetu, poniewaz rzad ma rowniez mozliwosc zaciagniecia pozyczek od obcych bankow lub inwestorow bez wiedzy i zgody podatnika i generalnie to powoduje wzrost deficytu panstwa oraz wpedza panstwo w wielkie dlugi, ktore wywoluja negatywne skutki dla panstwa, poniewaz takie panstwo staje sie niewyplacalne i pozyczkodawca zada wowczas dobr materialnych od panstwa (fabryki, zaklady, ziemia, kopalnie etc). Z kolei dla podatnikow jest to dodatkowe obciazenie, poniewaz rzad ma mozliwosc nalozenia dodatkowych podatkow na podatnika, zas inflacja w panstwie powoduje spadek sily nabywczej pieniadza i wzrost kosztow zycia podatnikow co ma bezposredni zwiazek ze spadkiem poziomu zycia podatnika w panstwie.
   Ponadto podatnika w Polsce powinno obchodzic kto placi podatki, a kto nie placi podatkow i jakakolwiek proba zlekcewazenia tematu dotyczacego podatkow uderza bezposrednio w samego podatnika, ktory staje sie ofiara systemu.
   Kazda swiadoma osoba dba o to, zeby jej zycie toczylo sie bez wiekszych problemow i na oczekiwanym poziomie w czym przeszkoda sa m.inn. podatki i jesli istnieje taka mozliwosc to nalezy unikac placenia podatkow.

   Jest takie polskie przyslowie, ktore mowi: "Jak masz leb i ch*j to kombinuj" , zas wsrod Cyganow jest podobne powiedzenie, ktore mowi: "Lepszy maly handelek niz duzy szpadelek".
   Wniosek:
   Praca na budowie lub w fabryce to robota dla konia.
   Czyja to wina, ze czlowiek zamienia sie w konia ?

 • Jak by to byl polski rząd .....

  To by tego nie robił, a e to jest rząd judeo-banderowski, to rozwala wszystko co kiedyś było polskie, wojsko policję, gospodarkę i to do czego sie tylko dotknie juz w tej chwili mozna tylko przez mikroskop dostrzec to co zostało z polskosci tego kraju poza nielicznymi przypadkami i głosami, ktore daja jakśc nadzieję ale bardzo cichutka i słabnąca z dnia na dzień, to po prostu wstyd i habńba, żeby oddać sie dusza i cialenm czcicelom nazustowskiego banderyzmu to sie znajomemu ZOMOwcowi w starej pale szturmowej nie mieści i daletego ten kraj skonczy marnie na smietniku historii jak sie obywatrele nie opamietają

  • Jak by to byl polski rząd .....#Marcus Paulus7

   Polska jest jak stajnia pelna gnoju i zycie w takim gnoju staje sie niezdrowe i ograniczone do jedzenia, spania i roboty, zwazywszy na fakt, ze wiekszosc spoleczenstwa w Polsce jest oglupiona propaganda swiecka i koscielna oraz panuje korupcja w sferach rzadowych, a na Polsce i Polakach zeruje jeszcze ZYD (pasozyt ludzkosci).
   Jednoczesnie pojawil sie problem uchodzcow z UPA-iny, ktorzy masowo naplywaja do Polski z obszaru ogarnietego wojna i dzialalnia zydow z PiS (partia interesow syjonistycznych) u wladzy w Polsce dowodza, ze Polacy spadli do poziomu obywateli III-ciej kategorii za Zydami i "Ukraincami".

 • Arcybiskup C.M.Vigano o GLOBALNYM PRZEWROCIE

  https://www.bitchute.com/video/jU71opNqZliX/

  Informacja pochodzi z grudnia 2021 roku (sprzed 3 miesiecy), a przeciez proces opanowania wladzy nad swiatem przez ZYDOW trwa od ponad 100 lat na co dowodow dostarczaja:
  - swiatowy zjazd syjonistow w Bazylei, Szwajcaria w 1897r.
  - rewolucje w Rosji 1905r i 1917r wywolane przez Zydow w celu zaprowadzenia komunizmu, ktory mial rozlac sie na cala Europe.
  - pierwsza i druga wojna swiatowa wywolane przez Zydow.
  - zydowski system bankowy.
  - Mapa Gomberga z 1941r dotyczaca powojennego podzialu Europy i swiata na strefy wplywow i zaprowadzenie nowego porzadku swiatowego.
  - zakulisowe dzialania Zydow w organizacjach miedzynarodowych, masonskich i rodzimych, jak: B'nai B'rith, Chabad Lubawicz, Swiatowy Kongres Zydow, Amerykanski Kongres Zydow, AIPAC, Europejski Kongres Zydow etc.
  - zydomasonska rewolucja w KK podczas soboru watykanskiego drugiego w latach 1962-1965, ktora byla poprzedzona tajnym ukladem pomiedzy Watykanem a ZSRR (Uklad Nikita-Roncalli pod koniec sierpnia 1962r w Metz, Francja) i w nastepstwie tej rewolucji w KK przeprowadzonej przez ZYDOW i MASONOW doszlo do rozsadzenia KK od srodka i zaprowadzenia liberalizmu i ekumenizmu w KK co wpisuje sie w plany globalistow.
  - zaplanowane wojny przez ZYDO-ANGLOSASKA MAFIE MIEDZYNARODOWA w Europie i Afryce w celu likwidacji przeciwnikow politycznych, ktorzy krytykuja globalistow i ich plany zaprowadzenia jednego rzadu swiatowego - plan zaprowadzenia jednego rzadu swiatowego spotkal sie z aprobata i poparciem ostatnich 3-ech papiezy: JP2 , Benedykt 16 i Franciszek 1.
  - plan kontroli panstw i narodow poprzez swiatowego zandarma NATO.
  - plan kontroli panstw i narodow poprzez WHO (World Health Organization - swiatowa organizacja zdrowia).