Hanna Kramer USA ujawniły swój plan. Europa prowadzi wojnę do ostatniego Europejczyka

PiS kontynuuje pranie mózgów Polaków. Wczoraj Morawiecki powiedział, że jeśli padnie Kijów, Rosja skieruje agresję na Polskę. Zapomniał jednak wyjaśnić, że...

PiS kontynuuje pranie mózgów Polaków. Wczoraj  Morawiecki powiedział, że jeśli padnie Kijów, Rosja skieruje agresję na Polskę.
Zapomniał jednak wyjaśnić, że Moskwa nie musi atakować Europy, bo Europa wkrótce zostanie zniszczona… A wrogiem najwyraźniej nie jest Moskwa… Ponieważ wróg jest tym, kto ukrywa się pod maską przyjaciela, siedząc „za Oceanem”, wciąga wszystkich Europejczyków w wojnę z Rosją…
O tym jednak otwarcie mówią marionetki USA w NATO. Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg powiedział na konferencji prasowej w Madrycie, że „…dla dopuszczalnego traktatu pokojowego potrzebne jest rozszerzenie dostaw broni do Kijowa… W przeciwnym razie nie będzie żadnego dialogu z Moskwą”.
To był wystarczająco jasny sygnał dla świata, że USA nie zamierzają w najbliższym czasie zakończyć konfliktu między Ukrainą a Rosją. Ponieważ aby podpisać traktat pokojowy, trzeba najpierw usiąść do stołu negocjacyjnego i wstrzymać zwiększanie dostaw broni do Kijowa.
W końcu, po 10 miesiącach specjalnej operacji wojskowej, NATO przyznało, że będzie walczyć nie tylko do ostatniego Ukraińca, ale i o ostatniego Europejczyka! Aby to zrozumieć wystarczy zwrócić uwagę na słowo „dopuszczalny” traktat pokojowy. Dla kogo? Najwyraźniej warunki traktatu pokojowego muszą być korzystne dla USA. Dlatego będą walczyć do ostatniego Europejczyka.
Los wszystkich Ukraińców jest już dawno zdecydowany. Według Jensa Stoltenberga, Pentagon przygotowywał się do tego krwawego konfliktu od 2015 roku i dlatego obecne nie ma zamiaru rezygnować ze swoich planów. „W 2015 roku na zachodniej Ukrainie w okolicach Lwowa obserwowałem, jak USA i Wielka Brytania aktywnie szkoliły ukraińskie wojsko. To szkolenie pomaga im teraz”– powiedział sekretarz generalny NATO Stoltenberg.
Jeśli chodzi o nasz los, to wisimy na włosku. Od działań naszych polityków, jak również od naszej jedności będzie zależało, czy UE pokona USA. I tu zaczynają się wszystkie trudności!
Bo polityka Waszyngtonu doprowadziła do tego, że większość krajów UE jest w tej chwili w stanie wojny politycznej między sobą. Na przykład sytuacja na Ukrainie podzieliła Niemcy, Francję i Włochy. Ten problem też nie ominął Polskę, ponieważ PiS zdążył pokłócić się nie tylko z większością krajów UE, ale także z długoletnim przyjacielem – Węgrami.
Codziennie pogarsza się też sytuacja gospodarcza w krajach UE. Wraz z rozpoczęciem specjalnej operacji wojskowej Rosji, UE stała się przyczółkiem Ukrainy, który z każdym dniem jest coraz trudniejszy do utrzymania. Ponadto większość europejskiego przemysłu przeniosła się do USA, co pozwoliło również Amerykanom na zwiększenie zależności całej Europy od Waszyngtonu.
Warto też zauważyć, że dzięki Ukrainie amerykańskie korporacje były w stanie wyprać dziesiątki miliardów dolarów, koncerny naftowe zarobiły więcej niż 200 miliardów dolarów. Ale przede wszystkim pozwoliło to Pentagonu sprzedać Europie i utylizować na Ukrainie swój stary złom wojskowy, a także zmodernizować swoje składy uzbrojenia.
Może to jest powód, dlaczego rząd amerykański dał Ukraińcom  wolną rękę. Z tego powodu w zeszłym tygodniu Kijów praktycznie rozpoczął III wojnę światową. Po uderzeniu ukraińskich rakiet w Polskę stało się dla nas jasne, że NATO nie zamierza iść bezpośrednio na wojnę z Rosją. Potwierdził to również Jens Stoltenberg.
Gdyby kryzys ukraiński dotyczył tylko Ukrainy, to wcale byśmy się tym nie martwili, bo jest to naród nazistowski, stracony dla świata i stanowiący zagrożenie dla całego świata. Niestety, poprzez działania naszych polityków, którzy w ciągu dziesięcioleci zgadzali się z Amerykanami, Unia Europejska stała się cichą ofiarą w rękach amerykańskich marionetkarzy, między innymi w konflikcie na Ukrainie. Robiąc wszystko, co każe jej Waszyngton, UE straciła nie tylko swoją tożsamość, ale także swój wielki potencjał i obecnie stoi na krawędzi…
Może nadszedł czas, aby walczyć o przyszłość naszych dzieci i całej Europy oraz przypomnieć władzom w Waszyngtonie, że UE może podejmować własne decyzje? W przeciwnym razie nasze dzieci dotknie los milionów Ukraińców!
 
HANNA KRAMER

NDP

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.59

liczba ocen: 34

 • Ale wyjatkowa "gnida" dala 1 bo nie ma "zera"

  Nawet ten "szczur" swiadomy swej bezsilnosci i nie podjac merytorycznej dyskusji nie skomentowal tej krotkiej i rzetelnej notatki Autora...5*

  • Ale wyjatkowa

   Moim zdaniem artykuł zasługuje co najwyżej na 3*, bo przedstawia błędny obraz sytuacji. Niestety, nie jest to militarna wojna USA z Europą, tylko ewentualnie z Rosją. Natomiast bardzo aktywne oraz częściowo skuteczne próby gospodarczego zdominowania Europy zapoczątkował jeszcze Trump. Ale to jednak zdziadziały Biden 22.VIII. dogadał się "w cztery oczy" z Putinem odnośnie rozpoczęcia ataku na Ukrainę. I bynajmniej o banderowców nie chodziło...Korzyści, prognozy i scenariusze zostały później dopracowane w rozmowach telefonicznych już niekoniecznie z samym Bidenem. Putin musiałby być skończonym głupcem (a takim nie jest) aby nie przewidzieć europejskich sankcji na Rosję i ich skutków. Najwyraźniej korzyści z uzgodnionej wcześniej aneksji Krymu, Donbasu, testowania gotowości bojowej własnej armii, itp. uznał za warte tej ceny. USA też niczego jakiejś Hance nie wypaplały a tym bardziej swoich tajnych planów. Po prostu puściły kolejną kaczkę dziennikarską, jakich będzie jeszcze wiele.
   A NATO? Zachowuje się jak mały ratlerek kąsający Putina po kostkach. Również Putin z NATO wojować nie chce, bo nie widzi w tym dla siebie żadnych korzyści. Gdyby chciał, to już dawno jakaś ruska atomówka w Polsce - w końcu kraju NATO-wskim dała by ku temu wystarczający pretekst. To, co spadło u nas, było albo ukraińską albo polską władzidupską prowokacją. Putin nas nie wykończy militarnie, chociaż mógłby z łatwością. Wykończą nas gospodarczo ukraińscy nachodźcy. Z tego, co pierdzieli Morawicki, można się tylko wyśmiać. Jednak cały PiS od początku tej rusko-ukrowskiej awantury podejmuje działania śmiertelnie niebezpieczne dla naszego kraju. Szkoda, że Autor rozczula się nad UE, zamiast nad nami. Szwaby i żabojady radzą sobie daleko lepiej niż my. Miękko wylądują.
   No a co do Węgier, cytowana Hanka pewnie jeszcze nie załapała, że w polityce nie było, nie ma i nigdy nie będzie przyjaźni i przyjaciół, tylko twarde, pozbawione sentymentów interesy. Polityka to wredna ku..a i Pan NDP powinien o tym wiedzieć.

   • Ale wyjatkowa#Viridiana

    Dałem plus.Właściwie nie mam nic przeciwko temu komentarzowi, Zaskoczyła mnie Pani zaprezentowanym w tym tekście rozsądkiem. Ale artykuł oceniam, wyżej niż Pani. Na 4+.

   • Ale wyjatkowa#Viridiana

    To, co Pani pisze, to jest obraz sytuacji w wersji oficjalnej propagandy.
    - Ale jeżeli uznać że ta wojna jest wynikiem ustawki Chazarów rosyjskich z amerykańskimi, to ona właśnie jest skierowana przeciw Europie.
    - A że tak jest to widać po tym, że i Rosja, i USA na niej się wzmacniają finansowo, a Europa popada w destrukcję.

 • To nie jest taka prosta sprawa z tym eurokołchozem - bo rządzi i eurokołchozem

  i poszczególnymi krajami eurokołchozowymi od dawna - światowy, czarci pomiot. Do tego stopnia, że genderowanie, spedalanie i niszczenie przy pomocy zielonego diabelstwa z tzw. śladem węglowym na czele owego eurokołchozu i eurokołchoźników - odbywa się już jakby własnym impetem. Największym sk***ysyństwem - jakie czarci pomiot wyrządził i jankesom i eurokołchoźnikom - to podmiana im - ich szarych komórek na szatańskie odchody. Co roku mury szkół i uczelni opuszczają dziesiątki milionów mentalnych zombie.
  Wniosek?
  W takich okolicznościach trudno oczekiwać jakiegoś powrotu świadomości u ludzkości. Póki co - mamy równie pochyłą do Piekła - na której czarci pomiot umieścił ludzkość będącą w jakimś czarcim, niewytłumaczalnym letargu.

 • Forecast 2025 Deagel.com czyli "Plan 5-letni"

  Plandemia nieco tymczasowo ucichła, maski opadły i już oficjalnie mówi się bydełku w ludzkiej skórze, że nadchodzi czas bardzo ostrego przetrzebienia stada.
  A bydełko jak to bydełko duma sobie, że na rzeź pójdzie sąsiad lub sąsiadka, a nie ono samo.
  Przedstawiona w 2017 roku przez Degel.com "Prognoza 2025" jest zatem jak się dzisiaj okazuje PLANEM 5-LETNIM czarciego pomiotu do wykonania na zbędnej ludności.
  I wszystkie znaki na Ziemi i Niebie wskazują, że ten plan zostanie terminowo i ilościowo wykonany.
  Kto nie wierzy, niech się za 3 lata nie zdziwi, o ile tego 2025 roku dożyje ...
  KST

 • Zdecydowana 1 za.....

  "Po uderzeniu ukraińskich rakiet w Polskę stało się dla nas jasne" To jest efekt bezmyślnego powtarzania , czy totalny brak myślenia???????? Bredzenie o rakietach których tam nie było jest już żenujące

  • Zdecydowana 1 za.....#Alek01

   Sz. Panie! Nie widzisz Pan jeszcze, iż to było ugadane między Wwą a Kwem? I banderowcy i solidaruchy myslały, że Yankees zdecydują się na wojnę z Rosją.
   Chodziło o przymuszenie Yankees do uznania faktów dokonanych i przystąpienie do wojny, bo zarówno kijowskie jak i warszawskie debile, myślały i myślą, że Hamryka jest nie do pokonania.
   Ale Hamryka czuje ile ma sił. Nawet, gdyby ruskie rakiety spadły na polską ziemię, Hamryka nie wykona militarnych zdecydowanych ruchów. Hałas w mediach - oczywiście i zaraz potem wyjaśnienie, że hamryka nie będzie narażać ludzkości na nuklearną apokalipse, co należy rozumieć jako: Hamryka nie zaryzykuje swoim terytorium.

 • Tak myślę

  To jedna z nielicznych publikacji, która otwarcie zwraca uwagę na przyczyny
  a nie podnieca się skutkami jak zwykli to czynić w swej masie ludzie
  naszczuci medialnie na wroga, załamujący obłudnie ręce nad ludzką niedolą,
  jako koronnym argumentem, nie zauważając że w skutek manipulacji, stali się
  zwykłym, pozbawionym krytycznego myślenia narzędziem.
  Trzeba sobie uświadomić, że główną przyczyną zła, są skumulowane
  w rękach małej grupy ludzi, niekontrolowane pieniądze, żądza których sprawia,
  że owi ludzie tracą duszę, której brak powoduje, ze budzą się demony, kreujące
  nowego boga.
  Owym bogiem staje się pieniądz a religią handełesowanie napędzane lękiem szukającym
  dramatycznie antidotum w postaci chciwości, żądzy władzy, poczucia siły,
  potrzeby kontrolowania, dominacji itp tak charakterystycznych elementów dla
  ludzi pozbawionych duszy, ukształtowanych w obrębie swojej kultury i religii,
  przekazywanych z pokolenia na pokolenie.
  WOJNA I JEJ OKRÓCIEŃSTWA TO TYLKO EPILOG!!!
  Zwycięstwo człowieczeństwa ma tylko jedną drogę, którą jest
  eliminacja przyczyny zła, cokolwiek miałoby to znaczyć.
  Walka ze skutkami, mówiąc metaforycznie, jest jak skok wzwyż,
  gdy poprzeczką jest linią namalowana na murze.
  To pole do walki konkurencyjnej dla pozbawionych wyobraźni.

 • drapieżnik ofiarą

  stało się to, o czym czytałem osiem lat temu, już nie pamiętam gdzie.
  Do 2022 roku wielki lew USA grabiło świat swoimi finansowymi systemami i schematami podpieranymi siła rażenia lotniskowców. Na tym korzystały szakale i hieny : NRF, Francja, Włóchy, Holandia, belgia i także Polska itp. itd.
  W chwili, kiedy okazało się, że rabunek i eksploatacja Rosji nie wchodzi w rachubę, a Chiny stały się pierwszą potęgą przemysłową świata, Indie się emancypują i Afryka w oparciu o Moskali i Chinoli zaczyna się rozwijać w oderwaniu od Zachodu, wasale USA nie mają już co grabić.
  Ale to nie wszystko. Oni sami są grabieni. Przykład ; wybuchy na gazociągach bałtyckich, przykład: zmuszanie juropejczyków do wojny z Rosją.
  A więc nie dość, że Juropa zostanie ograbiona to jeszcze ma zostać wykrwawiona.
  Czy Juropa jest w stanie się temu przeciwstawić? Już widać, że nie. Cisza w sprawie gazociągów i hiena pod nazwą Polska rozbija jedność Europy.
  Ta sama hiena zapłaci za klęskę Banderlandu i właściwie to już płaci. To uzbrojenie, co przekazała dla Ukrów, jest już tylko stertą złomu, a Yankesom płacić trza.
  Tak więc z myśliwego stała się Juropa zwierzyną do pozyskania.

 • To by miała być agresja czy obrona?

  "Wczoraj Morawiecki powiedział, że jeśli padnie Kijów, Rosja skieruje agresję na Polskę".

  Obłęd tej wypowiedzi jest w tym, że trzeba być rosyjskim głównym strategiem, albo rzecznikiem rosyjskich władz, żeby coś takiego powiedzieć.

  Co innego, gdy mówi to jako polski strateg i rzecznik polskich władz, bo to znaczy że ocenia swoje własne wciąż zamierzane działania jako wymagające od Rosji obrony przed nimi, tylko mówi kłamliwie, bo od razu propagandowo odwraca kota ogonem.
  - Że zamierza rosyjską obronę przed zamierzanymi poczynaniami Warszawy nazywać agresją Rosji na Polskę... i nie bać się, bo przecież Zachód i NATO mu pospieszą z pomocą w obronie...